שירותי תרגום מקצועי לעסקים

24/7 מענה אנושי


שנה אחריות


למעלה מ-95,000 לקוחות מרוצים

טומדס מציעה מגוון רחב של שירותי תרגום. אנו שואפים לתת מענה לכל הצרכים שלך בזריזות וביעילות, בכל שפה ובכל תחום. בגלילה למטה ניתן לקבל מידע נוסף על שירותי התרגום השונים שלנו. ניתן גם ליצור איתנו קשר ישירות כדי להתייעץ בנוגע לשירות התרגום או הלוקליזציה הדרוש לך.

למה טומדס?

24/7 Human Support icon

מענה אנושי 24/7

 • מנהלי פרויקט אישיים
 • תמיכה ושירות במייל, טלפון וצ'ט חי
 • זמינות קבועה לתרגומים דחופים
 • 1 Year Guarantee icon

  אחריות במשך שנה

 • תמיכה בפרויקטים לאחר השלמתם
 • הבטחת איכות נרחבת
 • אלפי מתרגמים מנוסים
 • 95,000 Business Customers icon

  95,000 לקוחות מרוצים

 • אנו מספקים שירותי תרגום מקצועי לחברות Fortune 500
 • ספק נבחר של גוגל - חברת תרגום אפליקציות רשמית
 • גאים לשרת עסקים בכל הגדלים
 • Fast Delivery icon

  שירות זריז

 • זמינות רציפה לתרגומים דחופים
 • מענה מסביב לשעון כדי לספק את השירות הטוב והמהיר ביותר
 • שירותי תרגום פופולריים

  arrow

  תרגום מסמכים

  טומדס שמרת על אותה רמת מקצועית ודיוק בין אם דרוש לך תרגום של כרטיס ביקור בודד או של חוברת הנהלים השלמה של החברה. אנחנו כאן כדי לעזור למלא אחר הדרישות העסקיות שלך בתרגום, בכל זוג שפות שיידרש.

  arrow

  שירותי לוקליזציה

  זה הזמן לשירותי לוקליזציה שיאפשרו לך ליצור את הרושם הנכון ולהשפיע! טומדס מעניקה שירותי לוקליזציה באמצעות המומחים שאתם היא עובדת בכל העולם כדי להבטיח שהמסמכים שלך יתאימו לקוראים, ללא קשר למקום הימצאם.

  arrow

  תרגום משפטי

  תרגום משפטי דורש ידע של מונחים מקצועיים והיכרות עם תהליכים משפטיים הן בשפת המקור והן בשפת היעד. בזכות מיומנותם הגבוהה של המתרגמים שלנו בתחום המשפט, טומדס מספקת מענה מדויק, איכותי ובלוח זמנים צפוף.

  arrow

  תרגום שיווקי

  יצירת תוכן שיווקי מושך לקהלי יעד במדינות שונות היא מלאכה מורכבת. לכן, טומדס עובדת עם רשת של מומחים בתרגום שיווקי הפרוסה בכל העולם, כדי לאפשר לעסק שלך למקסם את הפוטנציאל השיווקי בכל שפה.

  arrow

  תרגום אתרי אינטרנט

  ביצוע תרגום אתרים ולוקליזציה הן דרכים מצוינות להגיע לקהלים חדשים בכל העולם. בזכות המתרגמים המקצועיים שלנו אנחנו מספקים שירותי תרגום מדויקים של אתרי אינטרנט בתהליך מהיר ויעיל המאפשר לך את השקט מהידיעה שהאתר שלך בידיים טובות.

  arrow

  תרגום אפליקציות

  הצורך לבצע תרגום אפליקציות ולוקליזציה הולך וגדל. בפרויקט כזה מורכב נדרשים כישורי שפה וכישורים טכניים מעולים. טומדס שמחה להעמיד לרשותך את הצוות שלה, לתרגם את היישום שלך במהירות וביעילות, ללא התפשרות על איכות גבוהה בכל אחד מהשלבים.

  arrow

  תרגום עסקי

  תרגום טוב יכול לעזור לעסק שלך להשיג את המטרות הגלובליות שלו. טומדס עובדת אתך בשיתוף פעולה מלא כדי להבטיח שהמסרים יתאימו לקהלי היעד השונים, בכל מקום בעולם.

  arrow

  תרגום טכני

  תרגום טכני דורש רמה גבוהה של תשומת לב לפרטים, וזה בדיוק השירות שטומדס מעניקה ללקוחותיה. טומדס עובדת עם מתרגמים מנוסים מאוד בתרגום טכני כדי לספק לך תרגום מדויק ומהודק בתחום העסקי שלך.

  arrow

  תרגום סרטוני וידאו

  בשנים האחרונות יש עלייה דרמטית בדרישה לתרגם סרטוני וידאו, ככל שיותר ויותר חברות משתמשות בהם כדי ליצור קשר עם לקוחות ולקוחות פוטנציאליים. תרגום של סרטון וידאו כולל אלמנטים שונים, ואת כולם טומדס מספקת, החל מתמלול ותזמון וכלה בתרגום והטמעת הכתוביות.

  arrow

  תרגום קובצי קול

  תרגום של קובצי אודיו דורש קודם כל מיומנות גבוהה בתמלול. לפיכך, טומדס מבטיחה כי כל מתרגמי האודיו שלה מוכשרים ומוסמכים כנדרש. טומדס מציעה גם מומחים בתחומים ספציפיים כדי להבטיח כי קובצי האודיו שלך יתורגמו באיכות גבוהה.

  arrow

  שירותי הגהה

  המגיהים שלנו ידועים בתשומת הלב הקפדנית שלהם לפרטים. המגיהים המקצועיים שלנו ילטשו את המסמכים שלך עבורך בכל שפה, כדי להבטיח שהם מושלמים.

  arrow

  תרגום דחוף

  לפעמים, לא נשאר זמן לתרגום גם אם תכננת מספיק זמן מראש. כאן נכנסים לתמונה שירותי התרגום הדחופים שלנו. טומדס תתרגם את הקבצים שלך במהירות תוך שמירה על האיכות הגבוהה שלנו.

  רשת של מתרגמים מקצועיים,

  בלמעלה מ-50 שפות

  רשת המתרגמים של טומדס פרוסה בכל העולם. לפיכך, אנחנו בטוחים שנצליח לספק תרגום בצמד השפות הדרוש. טומדס גאה ביכולת שלה לספק גם תרגומים בשפות פחות נפוצות, מעבר לצמדי השפות השכיחים יותר. לחצו על אחת מהשפות ברשימה שלהלן, או צרו קשר עם הצוות שלנו לקבלת פרטים נוספים.

  © זכויות יוצרים 2007 - 2024 TOMEDESכל הזכויות שמורות