תרגום וטכנולוגיה

התחילו כאן צרו קשר
  • 24/7 מענה אנושי
    2200700 72 972+

  • שנה אחריות

  • למעלה מ-95,000 לקוחות מרוצים

הכלים הטכנולוגיים שלנו

אנחנו בטומדס בוחרים בקפידה את המתרגמים ומקפידים על כך שכל עבודות התרגום תבוצענה ע"י המתרגמים הטובים ביותר בכל שפה ותחום בשילוב עשרות מערכות מידע וכלים טכנולוגיים, המאפשרים לנו לתת את המענה המיטבי ללקוחותינו.

בין שאר הכלים אנו נעזרים בכלי CAT (תוכנות עזר למתרגמים) , מערכות ניהול תרגומי אתרי אינטרנט ואפליקציות, כלי עיצוב ו- DTP, תוכנות עזר לתרגום סרטים והטמעת כתוביות ועוד.

שילוב של כלים טכנולוגיים עם עבודת תרגום אנושית, מאפשר לנו לתת מענה לכל שירותי השפה תחת קורת גג אחת, טיפול מיטבי בפרויקטי לוקאליזציה מורכבים, יכולת תרגום של כל סוגי הקבצים והמדיה, התממשקות (API) למערכות הלקוח ועוד.

השימוש בכלים טכנולוגיים מאפשר לנו להגדיל את התועלת ללקוח, הכולל בתוכו: הפחתת עלות התרגום, קיצור זמן אספקת התרגום וקבלתו באיכות הגבוהה ביותר.

תרגום בעזרת memoQ

ממו קיו (MemoQ) היא תוכנת עזר לתרגום (CAT Tool) הנמצאת בשימוש מתרגמים מקצועיים, חברות תרגום וגופי לוקאליזציה בכל העולם. MemoQ נחשבת מכלי ה-CAT המובילים בעולם בזכות התועלות שהיא מביאה בהיבטים של ייעול עבודת המתרגם וקיצור משך עבודת התרגום.

תרגום בעזרת Trados

טראדוס (SDL Trados) היא תוכנת עזר לתרגום הנחשבת למובילה במתן כלל הפתרונות הטכנולוגיים למתרגמים עצמאיים, חברות תרגום, מחלקות תרגום בארגונים עסקיים וגופים אקדמאיים. SDL Trados מאפשר ניהול עבודת תרגום, הגהה ועריכה לשונית, ניהול מילון מונחים ושימוש בזכרון תרגומי (Translation memory) .

תרגום בעזרת Madcap

Madcap Flare הוא כלי עריכת תוכן מקצועי המאפשר יצירת קבצי HTML5 , Word, PDF, קבצי HELP–DotNet ועוד.

תרגום קבצי PO בעזרת Poedit

כלי לתרגום קבצי PO לצורך תרגום אתרים ואפליקציות המשתמשים ב-gettext עבור לוקאליזציה של תכני האפליקציה.

לוקאליזציה ותרגום בעזרת Smartling

Smartling היא פלטפורמה על גבי הענן המשמשת לניהול פרויקטי לוקאליזציה מורכבים. Smartling מאפשרת תרגום מהיר ומקצועי של אתרי אינטרנט, אפליקציות ומערכות מידע מורכבות.

תרגום עם תוכנת crowdin

Crowdin היא פלטפורמה לניהול פרוייקטי לוקאליזציה ותרגום של אפליקציות מובייל, אתרי אינטרנט, תוכנות ומערכות מידע

כלים נוספים

left

טומדס הינה חברת תרגום מובילה עם למעלה מ-95,000 לקוחות עסקיים. אנו מספקים שירות לחברות הגדולות ביותר בעולם אך שמחים ואוהבים לשרת גם חברות קטנות. התרגום שלנו אנושי בלבד ומבוצע ע"י מקצועני תרגום במרבית השפות ובמספר תחומים: משפטי, טכני, ותרגום שיווקי. בנוסף, אנו מספקים שירותי תמלול, הגהה, תרגום סימולטני ועוקב לכנסים ופגישות.


חשוב לזכור, עם טומדס אתם יכולים להיות רגועים - בחרתם חברה של מקצוענים. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בכל שעה (אנחנו זמינים 24/7) ולקבל הצעת מחיר מיידית וללא עלות באמצעות אתר האינטרנט שלנו או באמצעות המייל או טלפונית למשרדנו בתל אביב או בחו"ל.

© Copyright 2007 - 2024 TOMEDES. All Rights Reserved